System HOSE-IN z wężem, który sam chowa się w osobnej nitce rurociągu tylko do tego przeznaczonej. Dzięki temu z jednego miejsca w tym systemie z wężem  13,5m możemy odkurzyć co najmniej 200 m² powierzchni bez przenoszenia i przechowywania węża w innym miejscu.  Razem z kompletnym wężem w tej samej lokalizacji przechowywane są rączka węża, szczotki i teleskop.

Szczotka TRIO 3w1 ukryta jest w rękojeści węża dzięki czemu jest zawsze pod ręką. Długość węży do wyboru to 9m, 10.5m 12m, 13,5m. Wąż systemu HOSE-IN może współpracować ze zwykłymi gniazdami tradycyjnego systemu centralnego odkurzania - bardzo korzystne cenowo przy systemie mieszanym.

 

  Jak działa system HOSE - IN?

 Aby rozpocząć korzystanie z systemu, wyciągamy wąż ssący z osobnej nitki rurociągu przeznaczonej wyłącznie do jego przechowywania. Następnie podłączamy wąż do gniazda ssącego znajdującego się w kasecie systemu HOSE-IN i rozpoczynamy pracę. Po skończonej pracy wąż ssący przez wytworzone przez odkurzacz podciśnienie jest z powrotem zasysane do specjalnej czystej nitki rurociągu. Więcej informacji i film instruktażowy powyżej bądź na naszym kanale youtube.

 

 Zalety systemu HOSE - IN:

 

  • małe wymagania, do sterowania systemem wystarczy jednosilnikowa jednostka centralna,

  • atrakcyjna cena,

  • wszystko w jednym miejscu,

  • wąż za pociągnięciem sam wysuwa się z instalacji,

  • łatwe sterowanie, system załączany bezpośrednio z rękojeści węża ssącego,

  • możliwość montażu w nowobudowanych i istniejących budynkach,

  • duży zasięg, nawet do 13,5 metrów węża ssącego,

  • wygoda, unikanie przenoszenia i przechowywania  zwoju z wężem ssącym, rączki węża, teleskopu i szczotek,

  • automatyczne chowanie, po zakończonej pracy wąż ssący zostaje zassany do specjalnej nitki rurociągu przy użyciu siły ssącej wytwarzanej przez odkurzacze centralne, np. DRAINVAC wodne,  automatyczne lub hybrydowe,

  • czysty pokrowiec, wąż ssący sam chowa się w osobnej nitce rurociągu

 

Więcej informacji w broszurze produktu dostępnej pod linkiem:

 http://instrukcje.dominujacesystemy.pl/HOSE_IN.pdf

 

Dodano 22/03/2019:  W domach o technologii odmiennej od tradycyjnej, np. szkieletowej lub keramzytobetonowej lub domach remontowanych (i wszędzie tam gdzie jest konieczne) część instalacji przechowującej wąż w systemie Hose-IN można poprowadzić w dół. Przez klika ostatnich lat wykonano takie instalacje wielokrotnie.

Dystrybucja

BROSZURA

Drainvac G2 700AirWatt

KRD

Oferta sezonowa

Do suchych i mokrych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl